Arteterapie v jurtě

Dvoudenní arteterapie zaměřená na léčení naší duše - vesmírné nápovědy – šamanský kruh – cesta ke svobodě duše - malba v plenéru – spaní pod hvězdami nebo v jurtě

Srdečně zveme na jedinečný dvoudenní workshop v přírodě, který je zaměřen na znovuobjevení našeho skrytého vnitřního potenciálu a naší jedineční životní cesty skrze arteterapii a skupinovou psychoterapii. Zaměříme se na třinácté komnaty naší duše a budeme pracovat ve společném kruhu nejen v jurtě, ale také v přírodě nebo v lese. Přijďte pobýt v šamanském kruhu, ve kterém budete pracovat jen se svou vlastní duší, se svými sny, vizemi a tím, kdo skutečně jste. Během víkendu se naučíte rozpoznávat vesmírné nápovědy kolem nás, které jsou jen vyzářením naší vlastní duše, budete pracovat se svými energiemi a také s intuicí. Probudíte svůj vnitřní potenciál, a navíc si odnesete úžasná umělecká díla! A co nás čeká?

 • Jungovo pojetí psychiky a co je to projekce
 • Probouzíme svou intuici
 • Obraz naší duše
 • Malba v přírodě na plátno
 • Mandala podle C. G. Junga a malba energetického obrazu na ochranu prostoru
 • Intenzivní práce s živly a emocemi podle čínské astrologie
 • Rituál životní cesty v přírodě

Kde: Jurta Klíč (Luka nad Jihlavou), Polní 880, 588 22 Luka nad Jihlavou. Budeme pracovat v krásné jurtě, kde je veškeré zázemí a také možnost zakoupit si kávu nebo čaj, ale také venku, na trávě nebo v lese. Workshop je praktický a budete hodně malovat, povídat si, sedět na karimatkách, sdílet své zkušenosti, ale také chodit po lese a naslouchat své duši. Přineste si prosím psací potřeby a blok, pohodlné oblečení, spacák, příp. polštářek na sezení. Nic dalšího nebudete potřebovat. Jelikož se budeme pohybovat také venku, doporučuji vhodnou obuv do lesa. 

Kdy: 5 – 6. srpna 2023. V sobotu začínáme v 10 hodin a končíme v neděli v 18 hodin

Cena: 3900,- Kč. V ceně: vegetariánský oběd po oba dny, malé občerstvení (ovoce) po oba dny, veškerý výtvarný materiál, přenocování přímo v jurtě na karimatce ve vlastním spacáku, sauna, večerní posezení u ohně. 

Na tento workshop jste přihlášeni po zaplacení nevratné zálohy 2000,- Kč na účet: 2200079461/2010 (do zprávy připište Vaše jméno a název tohoto kurzu). Doplatek 1900,- Kč je možno zaslat do začátku kurzu na tentýž účet, příp. zaplatit vše v hotovosti na místě. Ze zálohy je rezervována jurta a také se z ní nakupují výtvarné potřeby a občerstvení :-) Děkuji za pochopení. 

  Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

  BIC kód/SWIFT:

  FIOBCZPPXXX

Přihlášky a bližší informace prosím na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz nebo na tel. 776 791 938