Astropsychologie pro začátečníky

Termíny pro tento výukový cyklus budou vyvěšeny do podzimu. Samotný cyklus pak začne z kraje roku 2022. Děkuji za pochopení :-)

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychologií. V horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe. 

Během všech víkendů bude možnost kávy nebo čaje zdarma po oba dny, také malé občerstvení (v ceně není oběd). Výuka se koná v sobotu od 10 - 17 hodin a v neděli od 9 - 16 hodin. K dispozici budeme mít velkou obrazovku, na které vše potřebné uvidíte, přesto doporučuji přinést si vlastní notebook (tablet), abyste si již mohli vyzkoušet sestavení vlastního horoskopu. Obdržíte skripta a další tištěné materiály.

Cena za všechny víkendy (6 dní) je 7500,- Kč. Pokud se rozhodnete přijít jen na jeden den (např. první, abyste si metodu vyzkoušeli), je cena 1500,- Kč/den/osobu. Na kurz jste přihlášeni po zaplacení zálohy ve výši 2000,- Kč na účet: 2200079461/2010 (do zprávy připište Vaše jméno a název tohoto kurzu). Doplatek je možno zaslat do začátku kurzu na tentýž účet, příp. zaplatit v hotovosti na místě. 

Během kurzů je možnost přespání přímo v centru na karimatce ve vlastním spacáku (k dispozici kuchyňka, WC, sprcha) - nutno nahlásit předem - za 150,- Kč. Jednotlivá setkání probíhají:

Kde: ARche centrum (Ke Skalce 37, Jihlava, 2. patro - podkroví). Přihlášky a bližší informace prosím na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz nebo na tel. 776 791 938