Cesta duše a astrologie

Celodenní astrologický kurz v Měříně nejen o astrologii a duchovní cestě

Kdy: V sobotu 18. března 2023 od 10 - 18 hodin (Měřín, dům číslo popisné 106, zasedací místnost)

Příspěvek: 800,- Kč

Astrologie je několik tisíc let stará věda o tom, jak postavení jednotlivých hvězd na nebeské klenbě ovlivňuje náš osud, naše vlastnosti a celý náš život na Zemi. Byla a je to věda velmi vážená a uznávaná ve všech světových kulturách, nejen v těch východních. Např. v Indii a Tibetu má astrologie svoji zvláštní pozici v tom, že je považována za jednu ze základních znalostí, ve kterých jsou v klášterech vzděláváni buddhističtí a hinduističtí mniši. Ale také v křesťanském prostředí měla astrologie vždy své místo: Žádný významný státník či vládce se neodvážil začít nějakou činnost, postavit významnou stavbu anebo uzavřít sňatek bez příznivého "naklonění" hvězd. V dnešní době jsou pak tisíce let staré vědomosti astrologie propojovány s moderní psychoterapií.

V našem horoskopu je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe. Tento úkol je individuální a neopakovatelný a věrně navazuje tam, co jsme v minulosti nestačili či nedokázali dokončit (karmické souvislosti).

A co se během celého dne dozvíte?

  • Jak se pozná v astrologii váš temperament, schopnosti a také vlohy
  • Co ovlivňuje Slunce, Luna a ascendent podle datumu Vašeho narození
  • Co jsou Dračí uzly a jak s nimi pracovat
  • Je možné z vašeho datumu narození vyčíst minulé životy?
  • Jaký je váš životní úkol?
  • A nakonec nahlédneme i do čínského horoskopu

Podmínkou účasti na tomto kurzu je přinést si vytištěný svůj vlastní horoskop (radix), se kterým budete pracovat. Snadno si jej můžete sestavit např. zde: https://osobni-horoskop.najdise.cz/. Pokud neznáte přesnou hodinu a minutu narození, zkuste ji zjistit na matrice v místě vašeho narození, nebo v archivu nemocnice. V hodině narození se totiž skrývají další informace o vašem životním úkolu. Přijít ovšem můžete i bez přesné hodiny narození. Také si můžete přinést horoskopy svých blízkých a během dne do nich nahlížet!

Přihlášky prosím u paní organizátorky: Libuše Kotoučková: 732380517 (č.ú: 670100-2214830949/6210)