Cesta Luny

V roce 2021 se konají pravidelná podvečerní setkání pro příznivce astropsychologie, která jsem nazvala Cesta Luny. To ovšem neznamená, že by na tato setkání nemohli přijít i muži! Skupina bude otevřená a je možné do ní kdykoliv vstoupit i vystoupit. Setkání proběhnou vždy 1x za měsíc v prostorách Svobodného centra pro sdílení ARche (Ke Skalce 37, Jihlava, podkroví). A co bude náplní těchto setkání?

  • Společně se vždy podíváme, jaká je situace na nebi a jaké tranzity nás čekají
  • Co přinesou aktuální tranzity vám 
  • Každé setkání se podíváme na nějaké téma a jak s ním v astrologii pracovat, např. vitalita, vztahy, karmická zátěž apod. Téma bude dáno vždy dopředu, ale v průběhu večera jej samozřejmě můžeme rozvinout nebo i změnit
  • Věnovat se vašim dotazům a vše si názorně ukázat na velké obrazovce
  • Prohlubovat vaše znalosti z astrologie a astromedicíny

Abyste se mohli Cesty Luny účastnit, je potřeba alespoň úrovně mírně pokročilý v astrologii. Během setkání se vždy dozvíte mnoho zajímavých informací, díky kterým můžete více proniknout do této prastaré metody sebepoznání. Na jednotlivá setkání si prosím vždy přineste svůj radix (horoskop narození) příp. i radixy vašich blízkých, do kterých chcete nahlížet. Můžete si přinést i svůj notebook a pracovat přímo s astrologickým programem. Během setkání budeme mít k dispozici velkou obrazovku, na které vše krásně uvidíte!

Příspěvek: 300,- Kč (v ceně je vždy občerstvení, čaj příp. i skripta nebo jiný tištěný materiál) - platí se v hotovosti na místě.

Kdy: v pátek 1. října  a 12. listopadu 2021 - Téma: Tranzity na nebi a aktuální situace, dále vaše dotazy

Pokud se rozhodnete zúčastnit Cesty Luny, prosím o zaslání přihlášky na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz. Každé setkání se bude konat při min. počtu tří účastníků :-) Těším se na tuto společnou cestu objevování. 

Pro dojíždějící je vždy možnost přespání v centru, a to za 150,- Kč ve vlastním spacáčku :-)