Cykličnost a etapy duše v astrologii

Srdečně zvu na jedinečný webinář pro mírně pokročilé až pokročilé astrology, který vás seznámí s cykličností naší duše. Dozvíte se, jakými obdobími prochází každý z nás, která léta jsou pro náš duchovní vývoj zásadní a během kterých můžete zaslouženě odpočívat. Jelikož se na Zemi rodíme vždy s nějakým úmyslem a abychom se učili, je dobré se na tato období připravit. A co se ještě během webináře naučíte?

  • Spolehlivě poznat období, v němž musíte šetřit svou energií a kdy budete unavení
  • Rozpoznat životní období, ve kterém se právě nacházíte, včetně jeho hlavních témat
  • Změnu, která vás čeká
  • Osudovou lásku, která vám přijde do života
  • Období výjimečné pro pracovní úspěchy
  • Naučíte se používat progrese, tranzity, ale i karmický vliv dračích uzlů

Kdy: Webinář se bude konat po dva večery, a to z praktických důvodů. 

První část, která bude více teoretická, se bude konat ve středu 18. května od 16 - 20 hodin a druhá část v pátek 20. května taktéž od 16 - 20 hodin. Celkem tedy 8 hodin výuky. 

Cena: 1600,- Kč

Na webinář se prosím přihlašujte na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz. Příslušnou částku prosím zašlete na můj účet: 2200079461/2010 a nezapomeňte prosím uvést své jméno a název tohoto webináře. Až poté jste přihlášeni a já vám zašlu na váš email link k připojení (jako platformu používám ZOOM). Pokud budete mít webinář zaplacen, ale nebudete se ho moc zúčastnit, můžete si napsat o jeho nahrávku. Nahrávku smí pořizovat pouze lektor, nikoliv účastníci.

Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX

Budu se těšit na milá setkání v on-line světě!

Lucie