Duchovní cesta v horoskopu

Během vánočních svátků se bude konat jedinečný webinář zaměřený na naši duchovní cestu. Astrologie je tisíce let starý systém, který se snaží vidět člověka v jeho jedinečnosti a zajímá se tedy i o jeho duchovní vývoj. Jak se vlastně pozná vyspělá duše a její cíl? Vycházet budeme nejen z naší "západní" astrologie, která má své kořeny na Blízkém východě, ale také z astrologie védské neboli indické, která dokáže rozlišit účel vašeho vtělení. 

Co se na webináři dozvíte?

- Jak se pozná duchovní zaměření vaší duše podle védské astrologie

- Dračí uzly a jejich poselství

- Mladá nebo stará duše?

- Jaká duchovní cesta je pro vás vhodná podle datumu narození: karmajóga, bhaktijóga, džňánajóga, asparšajóga, hathajóga a další

- v čem se budete cítit nejvíce šťastní v současném životě


Kdy: čtvrtek 28. prosince 2023 od 17 - 20 hodin 

Cena: 500,- Kč 

Jak se přihlásit?

Nejprve prosím pošlete svou přihlášku na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz. Poté zaplatíte příslušnou částku na můj účet: 2200079461/2010 a nezapomeňte prosím uvést své jméno a název tohoto webináře, abych věděla, od koho platba přišla. Jako platforma se mi osvědčil ZOOM, čili po zaplacení příslušné částky ode mne obdržíte link k přihlášení. Pokud budete mít zaplaceno, ale nebudete se moci webináře zúčastnit, mohu vám poslat nahrávku. Webinář však není možné bez mého souhlasu nahrávat, jelikož by se jednalo porušení autorských práv, ani jej dále šířit.

Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX