Duše a vesmír v nás

Srdečně zvu na krásný celodenní transformační astrologický workshop, který se bude konat v Praze v neděli 4. června 2023 pro všechny astrologické nadšence, začátečníky i pokročilé, a to od 10 - 17 hodin. 

Astrologie je nauka propojující život člověka s vesmírným děním a přírodními cykly. Ukazuje na to, že nic není v našem životě náhodné a že náš život má smysl, který vychází z našeho jedinečného psychického nastavení i z naší minulé karmy. Ukazuje směr a také jak nejlépe realizovat naše Já ve světě, jak se znovu dostat do stavu rovnováhy a cítit hluboké naplnění. Během dne se seznámíte s těmito neviditelnými silami Vesmíru a nahlédnete do tajů této prastaré metody, kterou můžeme nalézt u všech vyspělých civilizací, které kdy žili na Zemi. A co nás čeká?

 • Seznámíte se s duchovní stránkou svého znamení a jak nejlépe realizovat svůj potenciál ve světě
 • Nahlédnete do životních cyklů, které se týkají každého člověka (cyklus saturnský, uranský, neptunský i plutonský)
 • Zjistíte, jaká je vlastně vaše duše a jaká byla vždy (postavení Luny ve znameních a ascendent)
 • Nahlédneme i do minulé karmy a podíváme se na váš životní úkol (Dračí uzly, Slunce a další)

Podmínkou účasti na tomto kurzu je přinést si vytištěný svůj vlastní horoskop (radix), se kterým budete pracovat. Snadno si jej můžete sestavit např. zde: https://osobni-horoskop.najdise.cz/. Pokud neznáte přesnou hodinu a minutu narození, zkuste ji zjistit na matrice v místě vašeho narození, nebo v archivu nemocnice. V hodině narození se totiž skrývají další informace o vašem životním úkolu. Přijít ovšem můžete i bez přesné hodiny narození. Také si můžete přinést horoskopy svých blízkých a během dne do nich nahlížet!

Kde: Dům rukou světla, Liblická 5, Praha 9 - Hloubětín. V ulici je možno bezplatně parkovat. Centrum se nachází ca 7 minut pěšky od Metra Hloubětín v klidné části Prahy

Cena: 1500,- Kč . Součástí je čaj nebo káva po celý den a také malé občerstvení. Nikoliv oběd. 

Jak se přihlásit?

  Na workshop jste přihlášeni po zaplacení zálohy 500,- na účet: 2200079461/2010 (do zprávy připište Vaše jméno a název tohoto workshopu). Záloha je nevratná. Doplatek je možno zaslat do začátku kurzu na tentýž účet, příp. zaplatit v hotovosti na místě :-) 

  Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

  BIC kód/SWIFT:

  FIOBCZPPXXX

  Přihlášky a bližší informace prosím na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz nebo na tel. 776 791 938