Jak porozumět snům... aneb přirozená cesta k pochopení vlastní duše

"Snění je místem, kde se setkává naše vědomí a podvědomí. Je to prostor, kde se uspořádávají naše denní prožitky a zároveň dochází k léčení celé psychiky i našeho těla. Porozumění snům nám otevírá cestu k naší vlastní intuici" 

Sny jsou bránou do naší duše a jsou spojením mezi tím, co se odehrává v našem podvědomí a tím, co si myslíme že jsme (vědomí). Jsou symbolické, ale také předpovídací, moudré a léčivé. Např. sny týkající se našeho zdraví jsou vždy pravdivé a mohou nám ukázat cestu k uzdravení. Není tedy dobré je podceňovat, ale naučit se v nich číst pomocí jednoduché metody, která pochází od C. G. Junga. Nepotřebujete k tomu žádný snář ani jiné znalosti. Přirozeně se naučíte číst v symbolech, které vám nabízí vaše podvědomí, a využívat je ke svému prospěchu, zdraví i k zachování si vnitřní rovnováhy. 

A co dalšího nás čeká?

    • Výklad snů podle C. G. Junga (zakladatel analytické psychologie)
    • Snadný postup při výkladu snů a seznámení se základními symboly, které jsou pro všechny stejné (archetypy)
    • Co je to intuice a jak s ní pracovat?
    • Práce s terapeutickými kartami Jungovy psychoterapeutické školy a s kartami Lucie Ernestové
    • Světelná meditace

Kdy: sobota 18. prosince 2021 od 10 - 17 hodin (pauza 12 - 12.30 hodin)

Cena: 900,- Kč Na webinář se prosím přihlašujte na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz.  Příslušnou částku prosím zašlete na můj účet: 2200079461/2010 a nezapomeňte prosím uvést své jméno a název tohoto webináře. Až poté jste přihlášeni a já vám zašlu na váš email link k připojení. Pokud budete mít webinář zaplacen, ale nebudete se ho moc zúčastnit, můžete si napsat o jeho nahrávku. Nahrávku smí pořizovat pouze lektor, nikoliv účastníci.

Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX

Budu se těšit na milá setkání v on-line světě!

Lucie