Vesmírná mozaika - Komplexní škola astropsychologie 

Milí přátelé, komplexní škola astropsychologie bude otevřena z organizačních důvodů až od ledna 2024, termíny budou známy na podzim tohoto roku. Předběžné přihlášky můžete posílat již nyní (platba zatím není potřeba). Děkuji za pochopení :-) Lucie Ioannah

Od ledna 2024 budu otevírat další běh mé nové komplexní školy astropsychologie a karmického poradenství pro začátečníky, která se bude konat po 6 víkendů v Jihlavě. Na tento kurz pak můžete navázat školou pro pokročilé.

Astropsychologie je nauka stará nejméně 5000 let a její kořeny vidíme v oblasti Mezopotámie a Persie. Její pohled na osud člověka je komplexní, tedy pracující s rovinou fyzickou, duševní i duchovní. Astrologie byla vždy součástí velkých filozofických systémů i náboženství, jelikož propojovala bytí člověka s nebeskými cykly. Učila člověka nejen využívat svého nejlepšího potenciálu, ale především žít v souladu se svou vlastní duší. 

Vesmírná mozaika je škola, v níž se naučíte nejen prakticky využívat tradiční astrologii, která vám pomůže lépe pochopit osud svůj i ostatních lidí, ale také se zde naučíte základům psychoterapie (budeme vycházet především z humanistické a jungiánské psychoterapie), psychosomatiky a etikoterapie. A proč právě Vesmírná mozaika? Člověk je se svými dobrými i špatnými vlastnostmi podobný mozaice, v níž mají všechny kamínky své místo, a bez nichž by konečný obraz nebyl dokonalý. Mají zde místo i ty "temné" kamínky i ty "světlé". Až s odstupem dokážeme nahlédnout dokonalost tohoto obrazu a také to, že nic není špatně. Každý obraz je naprosto dokonalý, ať je kombinace těchto kamínků jakákoli. Horoskop člověka můžeme přirovnat k této mozaice, proto je důležité seznámit se nejprve s jednotlivými aspekty, planetami i citlivými body, abychom pak mohli nahlédnout celkový obraz člověka a tedy i jeho osud. 

Hlavní témata, kterými se budeme budeme zabývat, jsou:

- Energie jednotlivých znamení a planet v astrologii západní i v astrologii čínské

- Jednotlivé aspekty mezi planetami a citlivými body

- Dračí uzly a karma z minulých životů

- Ascendent jako brána do současného vtělení

- Životní úkol v horoskopu a celkové směřování člověka podle jeho nastavení

- Základy rogersovské a jungiánské psychoterapie

- Astromedicína a energetické dráhy v horoskopu

- Partnerská astrologie

- Chiron, Lilith a karma z minulosti

Kdy: termíny budou upřesněny na podzim tohoto roku

V sobotu bude kurz probíhat vždy od 10 - 18 hodin a v neděli od 9 - 16 hodin

Kde: Svobodný prostor pro sdílení ARche (Ke Skalce 37, podkroví, zvonek ARche, Jihlava). V ulici je možno bezplatně parkovat. Centrum se nachází ca 7 minut pěšky od náměstí v klidové zóně. 

Cena: 18 000,- Kč (celkem 90 hodin přednášek). Součástí ceny jsou podpůrná videa a skripta, dále čaj nebo káva po oba dny a také malé občerstvení. Nikoliv oběd. Na jednotlivé víkendy si prosím přineste svůj notebook, abyste mohli pracovat na svých horoskopech, příp. nahrávat. 

Vesmírná mozaika bude otevřena pouze při min. 10-ti účastnících! 

Jak se přihlásit? 

    Do astropsychologické školy jste přihlášeni po zaplacení alespoň poloviny z celkové ceny na účet: 2200079461/2010 (do zprávy připište Vaše jméno a název této školy). Doplatek je možno zaslat do začátku kurzu na tentýž účet, příp. zaplatit v hotovosti na místě :-) Během kurzu je možnost přespání přímo v centru na karimatce ve vlastním spacáku (k dispozici kuchyňka, WC, sprcha) - nutno nahlásit předem - za 200,- Kč. 

    Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

    BIC kód/SWIFT:

    FIOBCZPPXXX

    Přihlášky a bližší informace prosím na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz nebo na tel. 776 791 938