Mystérium Lásky v horoskopu

Srdečně zvu na celodenní workshop pro začínající i pokročilé astrology, který se věnuje Lásce a partnerským vztahům v horoskopu. Naučíte se vnímat jemné nastavení duše každého jedince, jeho životní bránu, ideálního partnera i to, jak bude po celý život prožívat své vztahy. Během workshopu se naučíte:

 • Určit způsob jeho prožívání, emocí a duševního nastavení 
 • Určit vnitřní animu (vnitřní ženu) a anima (vnitřního muže)
 • Pracovat s Černou Lunou a Dračími uzly, které hrají významnou roli při hledání životního partnera
 • Venuše jako city a brána k Lásce
 • Vliv matky a otce na výběr partnera (Luna a Slunce) i obou rodových linií
 • Kdy najdeme pravou Lásku?

Kdy: Sobota 2. července 2022 ( 9 - 18 hodin)

Kde: Svobodné centrum pro sdílení ARche, Ke Skalce 37, Jihlava (podkroví). S sebou si prosím přineste svůj notebook, abyste mohli rovnou vidět horoskop svůj nebo svých bližních.

Cena: 1800,- Kč (v ceně není oběd, pouze drobné občerstvení a možnost čaje nebo kávy po celý den. Na oběd je však možné si objednat pizzu, kterou nám přivezou)

  Na celý kurz jste přihlášeni po zaplacení nevratné zálohy ve výši 500,- Kč na účet: 2200079461/2010 (do zprávy připište Vaše jméno a název tohoto kurzu). Doplatek je možno zaslat do začátku kurzu na tentýž účet, příp. zaplatit v hotovosti na místě :-) Během  kurzu je možnost přespání přímo v centru na karimatce ve vlastním spacáku (k dispozici kuchyňka, WC, sprcha) - nutno nahlásit předem - za 200,- Kč.

  Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

  BIC kód/SWIFT:

  FIOBCZPPXXX

  Přihlášky a bližší informace prosím na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz nebo na tel. 776 791 938Mystérium Lásky v horoskopu

Vložte svůj text...