Partnerská a osudová astrologie pro pokročilé

Srdečně zvu na cyklus tří sobot k prohloubení vašich znalostí z astrologie. Tyto soboty volně navazují na základní kurz astropsychologie a jsou zaměřeny především na partnerské a srovnávací horoskopy, na prohlubování znalostí z karmické astrologie a další metody. Člověk je přitahován k druhému na základě podobných energií nebo karmických souvislostí. Láska tedy není náhodná a vztahy ovlivňují náš život od začátku až do konce. Bez vztahů neumíme žít a často se divíme, jak je možné, že si do života přitahujeme stále stejný typ partnera či partnerky? Proč se někteří do vztahu nehrnou a chtějí zůstat raději svobodní, zatímco jiní si život o samotě neumí představit? Jak vůbec člověk prožívá lásku ve svém životě a jak se pozná osudový vztah? Láska ani vztahy rozhodně nejsou náhodné!

3-dílný kurz je určen pro mírně pokročilé a pokročilé, jelikož předpokládá znalost základních pojmů a orientaci v horoskopu člověka.

A co se během všech tří sobot naučíte?

- vytvořit partnerský horoskop a orientovat se v něm 

- rozpoznat karmické vztahy, dluhy a vztahy osudové

- rozpoznat stará přátelství a také vztahy, které vás mají posunout dále

- pracovat se sedmým domem, Dračími uzly a dalšími planetami v obou horoskopech

- pracovat se solárním horoskopem a sekundárními direkcemi v rámci partnerských vztahů

- partnerský horoskop v čínském pojetí (základy čínské astrologie)


Kurz se bude konat v následujících termínech: 

- 18. září 2021

- 6. listopadu 2021

- 4. prosince 2021

Kurz bude probíhat: V sobotu od 10 - 18ti hodin. Během dne bude možnost kávy nebo čaje zdarma, také malé občerstvení (v ceně není oběd). K dispozici budeme mít velkou obrazovku, na které vše potřebné uvidíte, přesto doporučuji přinést si vlastní notebook (tablet), abyste si již mohli vyzkoušet sestavení vlastního partnerského horoskopu.

Cena: 4500,- Kč za všechny tři víkendy ( 1500,- Kč za jeden víkend). V ceně jsou také skripta a další materiály, které obdržíte. Zaplatit lze na místě nebo i na účet: 2200079461/2010 (do zprávy připište Vaše jméno a název tohoto kurzu). 

Během kurzu je možnost přespání přímo v centru na karimatce ve vlastním spacáku (k dispozici kuchyňka, WC, sprcha) - nutno nahlásit předem - za 150,- Kč.

Kde: Svobodné centrum pro sdílení ARche (Ke Skalce 37, Jihlava, 2. patro - podkroví). Přihlášky a bližší informace prosím na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz nebo na tel. 776 791 938