Pojetí duše v horoskopu

Srdečně zvu na víkend s astropsychologií pro začátečníky. Tento víkend je určen pro všechny zájemce o tuto prastarou metodu, jejíž kořeny jsou starší 5000 let! Pokud vás tedy astrologie láká a nevíte, jak vlastně funguje, přijďte se s ní seznámit. Čekají nás tato témata:

 • 1 - Pojetí duše v horoskopu a pravé Já (astrologické Slunce, Luna a ascendent): Jak poznáte temperament člověka a nastavení jeho bytí ve světě? Stačí se podívat, kde se v jeho horoskopu narození nacházejí Slunce, Luna a ascendent!
 • 2 - Energie planet a astrologické domy: Planety představují v astrologii konkrétní energie, které se realizují v životních oblastech, které nazýváme astrologické domy. Jak se v nich orientovat a jak s nimi pracovat se dozvíte na tomto cyklu.
 • 3 - Dračí uzly a karma z minulosti: Původně z indické astrologie se k nám dostala nauka o dračích uzlech, které ukazují na naši minulost i budoucnost. Dračí ohon je místem, odkud jdeme a co si neseme z předchozích vtělení, zatímco Dračí hlava ukazuje na hlavní životní úkol života současného. Naučte se pracovat se svými Dračími uzly!
 • Během víkendu se seznámíte nejen se základy astrologie (abyste poznali, zdali je to vaše cesta nebo ne), ale také nahlédnete do svého vlastního osudu! Krok za krokem vás seznámím s tím, jak vlastně astrolog pracuje a co všechno je možné z vašeho horoskopu narození vyčíst. Velmi doporučuji, abyste si přinesli vlastní notebook, příp. pracovali na mobilu, jelikož vás naučím sestavit si váš vlastní horoskop! Tyto základy pak můžete sami prohlubovat následným studiem nebo se přihlásit do kurzu pro začátečníky a mírně pokročilé, který budu otevírat z kraje roku 2022. Pro základní orientaci ve vašem horoskopu vám však tento víkend postačí. 
  Jako bonus získáte ode mne skripta Základy astropsychologie a Dračí uzly
  Cena za celý víkend: Pojetí duše v astrologii + Energie planet + Dračí uzly: 2400,- Kč (v ceně je také malé občerstvení a káva nebo čaj zdarma po oba dny, nikoliv oběd)
  Kdy: 20 - 21. srpna 2022 (sobota od 10 - 17 hodin a neděle od 9 - 16 hodin). 

  Kde: Svobodné centrum pro sdílení ARche, Ke Skalce 37, Jihlava (podkroví)

  Na celý kurz jste přihlášeni po zaplacení zálohy ve výši 1000,- Kč na účet: 2200079461/2010 (do zprávy připište Vaše jméno a název tohoto kurzu). Doplatek je možno zaslat do začátku kurzu na tentýž účet, příp. zaplatit v hotovosti na místě :-) Během víkendového kurzu je možnost přespání přímo v centru na karimatce ve vlastním spacáku (k dispozici kuchyňka, WC, sprcha) - nutno nahlásit předem - za 150,- Kč.

  Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

  BIC kód/SWIFT:

  FIOBCZPPXXX

  Přihlášky a bližší informace prosím na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz nebo na tel. 776 791 938