Tranzity a progrese - webinář

Srdečně zvu na krásný dvoudílný webinář pro mírně pokročilé až pokročilé astrology věnovaný tranzitům, progresím a dalším předpovídacím metodám v astrologii. Seminář je vhodný pro všechny nadšence, kteří se už orientují ve svém horoskopu a mají základy, bez kterých není možné učit se další pokročilejší metody. A co se během webináře dozvíte?

  • Jak na nás působí tranzity (přechody) rychlých a pomalých planet
  • Proč je dobré sledovat nebe a všímat si momentálních aspektů
  • Tranzity v jednotlivých astrologických domech
  • Tranzity Dračích uzlů
  • Progrese/ Sekundární direkce
  • Solární a lunární horoskop

Kdy: Webinář je rozdělen do dvou částí, které na sebe navazují: 

1. část se bude konat v úterý 3. října od 17 - 20 hodin a 2. část ve středu 4. října od 17 - 20 hodin (po 1,5 hodině bude vždy pauza 10 minut)

Cena: 1500,- Kč (celkem 6 hodin přednášek a názorných ukázek, do kterých můžete vstupovat svými dotazy, příp. můžete nabídnout i svůj horoskop jako vzorový). Webinář bude doplněn o prezentaci k tématu

Jak se přihlásit?

Nejprve prosím pošlete svou přihlášku na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz. Poté zaplatíte příslušnou částku na můj účet: 2200079461/2010 a nezapomeňte prosím uvést své jméno a název tohoto webináře, abych věděla, od koho platba přišla. Jako platforma se mi osvědčil ZOOM, čili po zaplacení příslušné částky ode mne obdržíte link k přihlášení. Pokud budete mít zaplaceno, ale nebudete se moci webináře zúčastnit, mohu vám poslat nahrávku. Webinář však není možné bez mého souhlasu nahrávat, jelikož by se jednalo porušení autorských práv, ani jej dále šířit.

Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX