Výklad snů a léčivé imaginace - webinář

"Snění je místem, kde se setkává naše vědomí a podvědomí. Je to prostor, kde se uspořádávají naše denní prožitky a zároveň dochází k léčení celé psychiky i našeho těla. Porozumění snům nám otevírá cestu k naší vlastní intuici"

Sny jsou bránou do naší duše a jsou spojením mezi tím, co se odehrává v našem podvědomí a tím, co si myslíme, že jsme (vědomí). Jsou symbolické, ale také předpovídací, moudré a léčivé. Např. sny týkající se našeho zdraví jsou vždy pravdivé a mohou nám ukázat cestu k uzdravení. Není tedy dobré je podceňovat, ale naučit se v nich číst pomocí jednoduché metody, která pochází od C. G. Junga. Nepotřebujete k tomu žádný snář ani jiné znalosti. Přirozeně se naučíte číst v symbolech, které vám nabízí vaše podvědomí, a využívat je ke svému prospěchu, zdraví i k zachování si vnitřní rovnováhy.

A co dalšího nás čeká?

    • Výklad snů podle C. G. Junga (zakladatel analytické psychologie)
    • Snadný postup při výkladu snů a seznámení se základními symboly, které jsou pro všechny stejné (archetypy)
    • Co je to intuice a jak s ní pracovat?
    • Světelná meditace

Webinář se koná ve čtvrtek 16. listopadu 2023 od 17 - 20 hodin 

Cena: 500,- Kč

Jak se přihlásit?

Nejprve prosím pošlete svou přihlášku na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz. Poté zaplatíte příslušnou částku na můj účet: 2200079461/2010 a nezapomeňte prosím uvést své jméno a název tohoto webináře, abych věděla, od koho platba přišla. Jako platforma se mi osvědčil ZOOM, čili po zaplacení příslušné částky ode mne obdržíte link k přihlášení. Pokud budete mít zaplaceno, ale nebudete se moci webináře zúčastnit, mohu vám poslat nahrávku. Webinář však není možné bez mého souhlasu nahrávat, jelikož by se jednalo porušení autorských práv, ani jej dále šířit.

Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX

Na kurzse prosím přihlašujte na email: lucie.polakova66@seznam.cz :-)