Výklad snů a léčivé imaginace

"Snění je místem, kde se setkává naše vědomí a podvědomí. Je to prostor, kde se uspořádávají naše denní prožitky a zároveň dochází k léčení celé psychiky i našeho těla. Porozumění snům nám otevírá cestu k naší vlastní intuici"

Sny jsou bránou do naší duše a jsou spojením mezi tím, co se odehrává v našem podvědomí a tím, co si myslíme, že jsme (vědomí). Jsou symbolické, ale také předpovídací, moudré a léčivé. Např. sny týkající se našeho zdraví jsou vždy pravdivé a mohou nám ukázat cestu k uzdravení. Není tedy dobré je podceňovat, ale naučit se v nich číst pomocí jednoduché metody, která pochází od C. G. Junga. Nepotřebujete k tomu žádný snář ani jiné znalosti. Přirozeně se naučíte číst v symbolech, které vám nabízí vaše podvědomí, a využívat je ke svému prospěchu, zdraví i k zachování si vnitřní rovnováhy.

A co dalšího nás čeká?

    • Výklad snů podle C. G. Junga (zakladatel analytické psychologie)
    • Snadný postup při výkladu snů a seznámení se základními symboly, které jsou pro všechny stejné (archetypy)
    • Co je to intuice a jak s ní pracovat?
    • Světelná meditace

Kdy: pátek 6. října 2023 od 16 - 20 hodin

Cena: 500,- Kč 

Kde: Svobodný prostor pro sdílení ARche: Ke Skalce 37, Jihlava, podkroví - zvonek ARche

Jak se přihlásit na online kurz o výkladu snů? Nejprve prosím pošlete svou přihlášku na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz a já vám pošlu potvrzení, že na tomto kurzu je ještě místo (vzhledem k prostoru máme omezený počet míst). Těším se na milá setkání!