Výklad védský a čínský

Tento výklad vychází z tradiční čínské a védské astrologie. Čínská astrologie je založena na čtyřech pilířích, které jsou tvořeny jedinečnou kombinací 12-ti čínských znamení a 5-ti prvků (oheň - země - dřevo - voda - kov). Čtyři pilíře pak ukazují na vaše jedinečné duševní i duchovní nastavení, na vaši skutečnou povahu, ideálního partnera, slabá psychosomatická místa v těle i životní úkol.

Védská astrologii má své kořeny před 5000 lety a skládá se z 27 nákšater (znamení), které jsou spjaty s prastarými mýty, bohy a symboly. Každá nákšatra má svůj specifický znak a vede k člověka k uvědomění si své pravé podstaty. Nákšatry jsou spojeny s konkrétními souhvězdími na nebi a mohou vás přivést k tomu, co je na vaší duchovní cestě podstatné a proč jste vůbec přišli do současného života.

Tento výklad můžete obdržet samostatně nebo i jako doplněk k již stávajícímu výkladu (karmický výklad, Přepis duše atd.). Rozsah je 1 - 2 strany (včetně vašeho radixu) a cena 1000,- Kč (nebo 40 Euro).

O tento výklad můžete požádat na  mém emailu lucie.polakova66@seznam.cz. Připojte prosím Vaše datum, hodinu a místo narození. Pokud neznáte hodinu, zkuste si ji prosím nejprve zjistit na matrice nebo u mladších ročníků v archivu porodnice, v níž jste se narodili (v hodině narození je ukrytý životní úkol). Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. Výklad začínám psát až po zaplacení, jelikož mi samotné psaní zabere několik hodin. Děkuji za pochopení.

Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX