Astrozdraví

Astrozdraví neboli astrologický zdravotní výklad je zaměřen na Vaše zdravotní predispozice dle datumu a hodiny narození, a to na celý život. Ve Vašem radixu (horoskop narození) se nacházejí informace, které Vám mohou pomoci lépe dbát o své zdraví, příp. předcházet zdravotním potížím. Najdete zde:

- slabá psychosomatická místa, která se mohou ozvat v případě stresu či přetížení (např. páteř, hlava, bedra atd.)

- slabé energetické dráhy (vycházím z indické i čínské astrologie)

- orgány nebo části těla, která mají slabou energii a je velmi pravděpodobné, že o ně časem budete muset více pečovat, aby zůstaly zdravé (např. játra, ledviny, cévy, oči atd.)

- zděděné zdravotní predispozice, tj. z matčina i otcova rodu, včetně spojení s příslušným emočním blokem

- informace, zdali Vám léky mohou pomoci nebo je vhodné obrátit se k přírodní medicíně (občas to přitom bez léků opravdu nejde)

- duševní stav člověka: vnitřní labilita či stabilita, vyrovnanost či vnitřní neklid

- jak se o sebe starat, abyste zůstali zdraví, vzhledem k Vašemu nastavení

Co zde nenajdete:

- závažné diagnózy, které zásadně nesděluji (proto hovořím pouze o "slabých" orgánech a dráhách). Druhý důvod je ten, že nemám v úmyslu nikoho děsit či stresovat.

- délku života

- informace o nehodách

O zdravotní výklad (ca. 1 strana A4 textu) můžete požádat na emailu lucie.polakova66@seznam.cz. Připojte prosím Vaše datum, hodinu a místo narození. Cena výkladu je 1000,- Kč (nebo 40 Euro). Nevíte-li hodinu, je možno výklad také napsat, avšak nebudou zde všechny informace, pouze část.

Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX