Pronájem terapeutických místností v Jihlavě

Nabízím pronájem tří útulných místností ve 100-letém domě v srdci Jihlavy, který se nachází v klidové zóně jen 7 minut pěšky od náměstí. Dům je zrekonstruovaný a spodní patro slouží pro výuku cizích jazyků, zatímco v prvním patře a podkroví se nachází terapeutické místnosti, které pronajímáme pro jednorázové i pravidelné terapie, akce, kurzy či přednášky. Podkroví, ve kterém mívám pravidelně svou astrologickou poradnu, jsem nazvala ARche, tedy počátek, jelikož tato místnost vznikla jako první. Každá místnost má k dispozici kuchyňku (podkroví má svou, zatímco dvě spodní místnosti společnou na chodbě), k dispozici je malá čajovna, wc a v podkroví dokonce i sprcha. Dům má svůj malý levandulový dvoreček s posezením, kam si lze vyjít a odpočívat. 

1. Podkroví (ARche):

K dispozici je 20 židlí, rozkládací gauč a křeslo, ratanová sedací souprava, karimatky, polštářky, dále kuchyňka (nelze zde vařit, pouze rychlovarná konvice), čajovna, wc, koupelna a sprcha. Pohodlně se sem vejde max 15 - 20 lidí.

Cena za celodenní pronájem: 1500,- Kč

2. Modrá místnost

K dispozici je zde ratanová sedací souprava pro individuální konzultace, gauč, polštářky, na chodbě pak malá kuchyňka s čajovnou a rychlovarnou konvicí, wc

Cena za celodenní pronájem je 800,- Kč nebo 200,- Kč/hodinu

3. Červená místnost

K dispozici je zde několik stolů a min. 12 židlí. V případě potřeby je však možno přinést další židle, takže se sem pohodlně vejde až 20 lidí. Na chodbě se pak nachází malá kuchyňka s čajovnou a wc. V místnosti se nachází velká magnetická tabule na psaní a plánujeme sem pořídit i plátno a projektor, který lze napojit na váš notebook. 

Celodenní pronájem: 1000,- Kč

Kratší semináře: 200,- Kč/hodinu


Bližší informace a objednávky prosím na telefonu 776 791 938 nebo na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz