Pronájem terapeutických místností v Jihlavě

Nabízím pronájem tří útulných místností ve 100-letém domě v srdci Jihlavy, který se nachází v klidové zóně jen 7 minut pěšky od náměstí. Dům je zrekonstruovaný a stále se vylepšuje. V přízemí se nachází žlutá terapeutická místnost, v prvním patře malá modrá a větší červená terapeutická místnost, wc a kuchyňka,  a nahoře pak můžete vstoupit do útulného podkrovního prostoru, který má svou jedinečnou atmosféru. Všechny místnosti pronajímáme pro jednorázové i pravidelné terapie, akce, kurzy či přednášky. Podkroví, ve kterém mívám pravidelně svou astrologickou poradnu, jsem nazvala ARche, tedy počátek, jelikož tato místnost vznikla jako první. Každá místnost má k dispozici kuchyňku (podkroví má svou, zatímco dvě spodní místnosti společnou na chodbě), k dispozici je malá čajovna, wc a v podkroví dokonce i sprcha. Dům má svůj malý levandulový dvoreček s posezením, kam si lze vyjít a odpočívat. 

1. Podkroví (ARche):

K dispozici je 20 židlí, rozkládací gauč a křeslo, ratanová sedací souprava, karimatky, polštářky, dále kuchyňka (nelze zde vařit, pouze rychlovarná konvice), čajovna, wc, koupelna a sprcha. Pohodlně se sem vejde max 15 - 20 lidí.

Cena za celodenní pronájem: 1500,- Kč

2. Modrá místnost

K dispozici je zde ratanová sedací souprava pro individuální konzultace, gauč, polštářky, na chodbě pak malá kuchyňka s čajovnou a rychlovarnou konvicí, wc

Cena za celodenní pronájem je 1000,- Kč nebo 200,- Kč/hodinu

3. Červená místnost

K dispozici je zde několik stolů a min. 12 židlí. V případě potřeby je však možno přinést další židle, takže se sem pohodlně vejde až 20 lidí. Na chodbě se pak nachází malá kuchyňka s čajovnou a wc. V místnosti se nachází velká magnetická tabule na psaní a projektor, který lze napojit na váš notebook.  

Celodenní pronájem: 1000,- Kč

Kratší semináře: 200,- Kč/hodinu

4. Žlutá terapeutická místnost s Buddhou

Tuto místnost jsme v našem stoletém domě upravili k terapeutickým účelům jako poslední a je z ní krásný výhled na levandulový dvoreček. K dispozici je ratanový nábytek (dvě křesla, jeden menší gauč, skleněný stoleček), kulaté křeslo, židle dle potřeby. Místnost je vhodná také na masáže a individuální konzultace. Vzhledem k omezenému prostoru není vhodný pro větší skupiny.

Celodenní pronájem: 800,- Kč

Kratší semináře: 200,- Kč/hodinuBližší informace a objednávky prosím na telefonu 776 791 938 nebo na emailu: lucie.polakova66@seznam.cz