Přepis duše 

Přepis duše je na papír přepsaný životní úkol Vaší duše (1 strana A4) . Během psaní nahlížím do Vašeho karmického horoskopu, proto potřebuji také Vaše datum, hodinu a místo narození. Nejlepší samozřejmě je, pokud sami dokážete naslouchat své duši a řídit se jejími radami. Intuice je vlastní všem lidem, jen jsme se jí odnaučili důvěřovat a necháváme více promlouvat rozum. Nic v tomto životě není náhoda a vše je jen vyzářením Vaší vlastní duše. Svět je Váš. Změníte-li sebe, změníte také svět a podmínky, ve kterých žijete. Váš partner je jen odrazem Vašeho nitra a Vašeho vnitřního nastavení (které často vychází z generací před Vámi a z minulých životů). Nebojte se naslouchat své duši a jejím potřebám. Vše se změní, ale především se změníte Vy! Stanete se laskavějšími a citlivějšími k ostatním i sobě. 

V přepisu duše jsou informace popisující:

- Vaši životní cestu a životní úkol

- Rodové zátěže, ale i dary (ze strany matky i otce)

- Vaši současnou situaci a období, v němž se právě nacházíte z hlediska cyklů

- Zdravotní dispozice vrozené i získané včetně příčin

O přepis Vaší duše můžete požádat na emailu lucie.polakova66@seznam.cz. Připojte prosím Vaše datum, hodinu a místo narození. Pokud nevíte přesnou hodinu, nebude výklad obsahovat informace týkající se minulých životů. Cena přepisu je 1000,- Kč nebo 40 Euro.

Požádat můžete také o rozšířenou variantu - Karmický výklad (4 strany textu včetně radixu), ve kterém se zaměřuji nejen na životní úkol, ale také podrobnější vlivy z předchozích životů - více v kolonce "Karmický výklad".

Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. Poselství je obvykle na stránku A4 plus radix (horoskop narození). Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX