Moje vnitřní žena

Tento výklad vám ukáže cestu k vaší Vnitřní ženě - vašemu ženství. Vnitřní žena (anima) je ta část naší psychiky, která vše silně prožívá, je citlivá, intuitivní a tvořivá. Každá žena je jiná a jinak vnímá své ženství. Jaké je to vaše? jste žena spíše inteligentní, která cítí velké naplnění, může-li s druhými sdílet své myšlenky a názory, nebo spíše intuitivní, která je až příliš empatická a teprve se učí hledat ve svých emocích rovnováhu? Jste samostatná, schopná vést ostatní, nebo se neobejdete bez partnera po svém boku?

Jaký je váš animus - tedy vnitřní muž a ideální partner?

Vnitřní ženu určuje postavení a aspekty planety Venuše a Luny. Jejich kombinace je velmi důležité pro pochopení sebe samotné a své ženské role v tomto životě. Nic není náhodné, proto i vaše ženství se vyvíjelo dlouhou dobu a významná je i role matky a celého ženského rodu, její pocity během těhotenství a porodu. 

V tomto výkladu se dozvíte:

  • Jak vnímám sebe samotnou a své tělo
  • Jak je to s mými emocemi, vášní a prožíváním
  • Jaké zkušenosti mne v lásce provází poslední životy a ovlivňují můj citový život
  • Jaký je můj animus - vnitřní muž, kterého podvědomě hledám
  • Co potřebuje moje vnitřní žena

Rozsah: 1 strana textu

O výklad Moje vnitřní žena můžete požádat na emailu lucie.polakova66@seznam.cz. Připojte prosím Vaše datum, hodinu a místo narození. Cena výkladu je 1000,- Kč (nebo 40 Euro). 

Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. Poselství je na stránku A4. Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX