Webináře k prodeji

1 - Partnerský horoskop

V tomto webináři se naučíte porovnávat dva horoskopy, aˇť už se jedná o životní partnery, přátele nebo třeba jen členy jedné rodiny. Ukážeme si, co je synastrie a kompozitum, jak je vytvořit a jak v nich "číst". Partnerský horoskop využijete v případě, kdy se zajímáte o vztahy a jaká energie v nich proudí. Webinář je vhodný pro mírně pokročilé astrology, kteří už mají základy a umí se orientovat ve svém radixu. A jaká témata se dozvíte?

- soulad či nesoulad ve vztahu podle datumu narození

- významné konjunkce (Slunce - Luna - ascendent - osobní planety - transpersonální planety)

- Lilith jako ukazatel osudové vášně, ale i závislostních vztahů

- osudové vztahy

- osa ascendent/descendent

Cena: 600,- Kč

Jak zaplatit? Info naleznete níže :-)

2 - Karmická astrologie 

Tento webinář je určen pro mírně pokročilé a seznámí vás s karmickými aspekty ve vašem horoskopu, které si nesete z předchozích životů. Skládá se ze tří dílů, které si můžete poslechnout v klidu ze svého domova. 

Rozsah: 14 hodin přednášek 

Cena: 2000,- Kč

Jak zaplatit? Info naleznete níže :-)


3 - Dračí uzly 

Tento webinář je zaměřen na osudové prvky v horoskopu, zejména na dračí uzly (lunární uzly), které ukazují směr našeho života a životní úkol, spolu v kombinaci s ascendentem, Sluncem, Lunou a Bodem štěstí. 

Rozsah: 1 hodina

Cena: 300,- Kč

Jak zaplatit? Info naleznete níže :-)


4 - Horární astrologie 

Tento webinář je určen pro mírně pokročilé a naučí vás tuto úžasnou astrologickou metodu, která vám zodpoví každou otázku. Vycházíme přitom z toho, že v okamžiku, kdy vám přijde na mysl nějaká otázka, tak je už na nebi připravena odpověď.

Rozsah: 2 hodiny

Cena: 500,- Kč

Jak zaplatit? Info naleznete níže :-)


5 - Pojetí duše v horoskopu 

Tento webinář vás seznámí s tradičním pojetím duše v astrologii na základě postavení Slunce, Luny, ascendentu a dalších prvků.

Rozsah: 6 hodin

Cena: 900,- Kč

Jak zaplatit? Info naleznete níže :-)


6 - Fortuna horoskop  

Tento webinář je určen pro pokročilejší astrology. Seznámíte se s tím, jak vypočítat a interpretovat bod štěstí v horoskopu, který je základem Fortuna horoskopu. Ten byl velmi oblíben v době antické a ukazuje na to, jaká vaše duše vždycky byla v minulých vtěleních. Na webináři se naučíte také pracovat s dalšími hvězdami naší galaxie.

Rozsah: 4 hodiny

Cena: 500,- Kč

Jak zaplatit? Info prosím níže :-)


7 - Jak mít rád sám sebe 

Tento webinář je určen pro všechny, kteří cítí, že potřebují posílit pocit vlastní hodnoty a přijetí vlastního já, přestože je jejich život plný povinností a obětí. Jak vlastně nalézt rovnováhu a být šťastný, přitom však neztratit sám sebe? 

Rozsah: 1 hodina

Cena: 200,- Kč

Jak zaplatit? Info prosím níže :-)


O vámi vybraný webinář si můžete zažádat na mém emailu: lucie.polakova66@seznam.cz. Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla a název zvoleného webináře. Po připsání částky na účet vám ihned pošlu záznam.

 Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX