Astrologicko-relaxační pobyt na Žítkové

Srdečně zveme na krásný pětidenní pobyt na Žítkové, v místě, kde žily bohyně, které zde zanechaly svůj odkaz. Propojíme výuku astrologie, procházky po nádherné přírodě, jógu a relaxaci. Bydlet budeme v útulném hotelu na kopci, kde můžete zdarma využít zdejší wellness vířivku nebo fitness centrum, zaplavat si v bazénu nebo si vychutnat zdejší speciality.

A co nás čeká?

  • Ranní jóga (4x)
  • Dopolední i odpolední povídání o astrologii ve společném kruhu (Energie jednotlivých planet, životní úkol dle znamení, Dračí uzly, ascendent, védská astrologie, tranzity) – min. 4 hodiny denně!
  • Procházky po nádherných kopcích
  • Rozhledna na Velkém Lopeníku
  • Dům poslední bohyně
  • Energie čtyř živlů
  • Nebeská znamení

Kdy: 24 – 28. července 2024 (příjezd ve středu do 15-ti hodin a odjezd v neděli navečer)

Cena: 9500,- Kč (v ceně je: ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, program, výuka). V ceně není: oběd ani večeře (můžeme využít hotelové restaurace nebo místní hospůdky a jiné speciality, zvláště ochutnávku sýrů),masáže a jiné doplňkové služby hotelu, které si každý objednává sám.

Parkování: Přímo u hotelu

Ubytování: můžete si zvolit, s kým budete na pokoji, příp. nechat rozdělení na nás 😊 Pokoje jsou dvoulůžkové a jeden 3-lůžkový.

Jak se přihlásit? Svou přihlášku zašlete prosím na email: lucie.polakova66@seznam.cz. Poté je potřeba zaplatit zálohu ve výši 5000,- Kč na náš účet: 2502568674/2010 . Do poznámky prosím napište své jméno a ˇ"Žítková", abychom věděli, že platíte za tento kurz. Do konce června je tato záloha vratná, pak už vzhledem k podmínkám hotelu nikoliv.  Pokud by se kurz do konce června nenaplnil, zálohu vrátíme. Děkuji za pochopení. 

Do začátku července je pak nutné doplatit zbytek, tedy 4500,- Kč.

Lektorka a průvodkyně: Lucie Ioannah Poláková (astroložka, psychoterapeutka, arteterapeutka, učitelka psychologie na VŠP v Jihlavě)