Karmický výklad

Karmický výklad je na papír napsaný životní úkol Vaší duše včetně karmických souvislostí. Během psaní nahlížím do Vašeho karmického horoskopu, proto potřebuji také Vaše datum, hodinu a místo narození. Nejlepší samozřejmě je, pokud sami dokážete naslouchat své duši a řídit se jejími radami. Intuice je vlastní všem lidem, jen jsme se jí odnaučili důvěřovat a necháváme více promlouvat rozum. Nic v tomto životě není náhoda a vše je jen vyzářením Vaší vlastní duše. Svět je Váš. Změníte-li sebe, změníte také svět a podmínky, ve kterých žijete. Váš partner je jen odrazem Vašeho nitra a Vašeho vnitřního nastavení (které často vychází z generací před Vámi a z minulých životů). Nebojte se naslouchat své duši a jejím potřebám. Vše se změní, ale především se změníte Vy! Stanete se laskavějšími a citlivějšími k ostatním i k sobě.

V poselství se často objevují informace o Vašich minulých životech a rodových zátěžích. Vždy píšu zdravotní obraz a čemu ve vašem těle věnovat pozornost, kde je málo energie a co poléčit. Dívám se, v jakém životním období se právě nacházíte a jakou etapou právě procházíte, čemu byste se měli věnovat a co Vás naopak vyčerpává. Ohledně Vašich vztahů sděluji informace jen sporadicky (pokud na to padne otázka), jelikož se snažím nevstupovat Vám do rozhodnutí (i kratší vztahy mohou být z karmického pohledu významné). Pokud se jedná o zásadní rozhodnutí Vašeho života, ukážu Vám, jaký bude Váš život při zvolení varianty A a při zvolení varianty B. Vybrat si opět musíte sami.

Karmický výklad (4 strany textu plus váš radix - horoskop narození) obsahuje také Fortuna horoskop, který byl oblíben v době antické, a který ukazuje informace týkající se přímo vaší duše ve vícero životech (čím jste se obvykle zabývali, jací doopravdy jste), dále je obohacen o výklad z čínského horoskopuvliv menších planet ze vzdálenějších galaxií a nakonec i o bod štěstí. 

O karmický výklad můžete požádat na emailu lucie.polakova66@seznam.cz. Připojte prosím Vaše datum, hodinu a místo narození.  Cena výkladu je 1500,- Kč (60 Euro). Pokud se ptáte i na jiné osoby (např. na vztah s matkou, partnerem apod.), potřebuji i jejich datum, hodinu a místo narození. Tento typ výkladu stojí 2000,- Kč (77 Euro), jelikož je nutné sestavit více horoskopů a nahlížet do nich. 

Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. 

Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX