Karmický výklad

Karmický výklad je na papír napsaný životní úkol Vaší duše včetně karmických souvislostí. Během psaní nahlížím do Vašeho karmického horoskopu, proto potřebuji také Vaše datum, hodinu a místo narození. Nejlepší samozřejmě je, pokud sami dokážete naslouchat své duši a řídit se jejími radami. Intuice je vlastní všem lidem, jen jsme se jí odnaučili důvěřovat a necháváme více promlouvat rozum. Nic v tomto životě není náhoda a vše je jen vyzářením Vaší vlastní duše. Svět je Váš. Změníte-li sebe, změníte také svět a podmínky, ve kterých žijete. Váš partner je jen odrazem Vašeho nitra a Vašeho vnitřního nastavení (které často vychází z generací před Vámi a z minulých životů). Nebojte se naslouchat své duši a jejím potřebám. Vše se změní, ale především se změníte Vy! Stanete se laskavějšími a citlivějšími k ostatním i k sobě.

V poselství se často objevují informace o Vašich minulých životech a rodových zátěžích. Vždy píšu zdravotní obraz a čemu ve vašem těle věnovat pozornost, kde je málo energie a co poléčit. Dívám se, v jakém životním období se právě nacházíte a jakou etapou právě procházíte, čemu byste se měli věnovat a co Vás naopak vyčerpává. Ohledně Vašich vztahů sděluji informace jen sporadicky (pokud na to padne otázka), jelikož se snažím nevstupovat Vám do rozhodnutí (i kratší vztahy mohou být z karmického pohledu významné). Pokud se jedná o zásadní rozhodnutí Vašeho života, ukážu Vám, jaký bude Váš život při zvolení varianty A a při zvolení varianty B. Vybrat si opět musíte sami.

Karmický výklad (4 - 5 stran textu plus váš radix - horoskop narození) obsahuje také Fortuna horoskop, který byl oblíben v době antické, a který ukazuje informace týkající se přímo vaší duše ve vícero životech (čím jste se obvykle zabývali, jací doopravdy jste), dále je obohacen o krátký výklad z čínského a védské astrologie. Cena výkladu je 2000,- Kč (80 Euro). Pokud se ptáte i na jiné osoby (např. na vztah s matkou, partnerem apod.), potřebuji i jejich datum, hodinu a místo narození. Výklad je pak delší a stojí 2500,- Kč (100 Euro), jelikož je nutné sestavit více horoskopů a nahlížet do nich.

Pokud si přejete Karmický výklad s kompletním védským výkladem, je cena tohoto výkladu 3000,- Kč (116 Euro).

O karmický výklad můžete požádat na emailu lucie.polakova66@seznam.cz. Připojte prosím Vaše datum, hodinu a místo narození. Pokud neznáte hodinu, zkuste si ji prosím nejprve zjistit na matrice (v hodině narození je ukrytý životní úkol). 

Poprosím o zaplacení částky buďto na účet 2200079461/2010, anebo osobně. Jen prosím nezapomeňte uvést své jméno, abych věděla, od koho platba přišla. Výklad začínám psát až po zaplacení, jelikož mi samotné psaní zabere několik hodin. Děkuji za pochopení.

Vše jsou informace z Vaší duše, které Vás mají dovést k životu v souladu se sebou samým a s Vesmírem. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete ho připsat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX