Webináře

Na podzim 2022 se konají další astrologické webináře pro začátečníky i pokročilé, kterých se můžete zúčastnit. Jako platforma se mi velmi osvědčil ZOOM, který je velmi jednoduchý a vy po zaplacení zvoleného webináře dostanete ode mne pozvánku na email. Na tento odkaz stačí kliknout a ihned se připojíte. A z čeho můžete vybírat?

Třídílný webinář JEDINEČNÁ CESTA ČLOVĚKA: Tento webinář je zaměřen na jedinečnou a originální cestu duše z pohledu astrologického i z pohledu vesmírných zákonů. Webinář je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé, jelikož shrnuje základní učení astropsychologie. Tohoto webináře se můžete zúčastnit i bez základních znalostí o astrologii a velkou výhodou pro vás bude, pokud budete moci během přednášek nahlédnout do svého horoskopu narození, který byste si měli předem připravit (využijte např. české stránky: https://osobni-horoskop.najdise.cz/). Tento webinář shrnuje mé 30-tileté zkušenosti s astrologií, psychoterapií, indickou astrologií a duchovní cestou. V jednotlivých dílech se dozvíte následující:

  • Cesta živlů aneb proč není temperament člověka náhodný, jak se pozná základní nastavení člověka a co má v současném vtělení vykonat. Cesta Slunce, Luny a konfigurace v horoskopu, denní a noční zrození člověka (16. září 2022 od 17 - 20 hodin)
  • Kterým směrem bychom měli napnout své síly, kde nám bude Vesmír pomáhat a do kterých oblastí se raději nepouštět, jelikož zde není podpora? Jak realizovat nejlepší verzi svého Já? Cesta Merkura, Venuše a Marsu v závislosti na znameních, také Jupitera a Saturna (čtvrtek 29. září 2022 od 17 - 20 hodin)
  • Jak na nás působí kolektivní nevědomí a proč jsme se narodili právě do této doby? Co se máme nyní naučit a co máme společného s našimi vrstevníky? Existuje něco jako životní cyklus a jak ho poznáme (Uran, Neptun, Pluto a Chiron)? (21. října 2022 od 17 - 20 hodin)

Celkově se jedná o 10 hodin přednášek a cena za celý cyklus je 2000,- Kč. Jak se přihlásit? Děkuji, že se podíváte níže :-)


Webinář JAK SE POZNÁ OSUDOVÁ LÁSKA? Tento webinář je určen pro všechny astrologické nadšence, kteří se chtějí dozvědět více o přitažlivosti jednotlivých znamení a co vlastně ovlivňuje to, že se lidé cítí být k sobě přitahováni. Dá se opravdová Láska skutečně poznat? A co když si dají dvě duše slib, že se znovu setkají? Jaký vliv na osudová setkání má Slunce, Luna, ascendent, Venuše a Lilith? To vše se dozvíte 4. listopadu 2022 od 16 - 20 hodin. Cena: 500,- Kč. Jak se přihlásit? Děkuji, že se podíváte níže :-)


Webinář JAK MÍT RÁD SÁM SEBE? Tento webinář je zaměřen na hledání svého skutečného poslání v životě a na úctu k sobě samotnému i ke všem bytostem. Jak žít v rovnováze a vážit si svých jedinečných vlastností, schopností a svého duševního nastavení? Jak si chránit svůj osobní prostor a naučit se říkat NE? Jaký vliv má na naše prožívání kolektivní nevědomí a spolupráce s druhými lidmi? Tento webinář není jen přednáškou, ale vaší vlastní proměnou.... Koná se 2. prosince 2022 od 17 - 20 hodin. Cena: 500,- Kč. Jak se přihlásit? Děkuji, že se podíváte níže :-)


Webinář PSYCHICKÁ STABILITA A KVALITA DUŠE V HOROSKOPU. Tento webinář je určen pro mírně pokročilé až pokročilé astrology, kteří potřebují více nahlédnout do jemných úrovní lidského bytí. Naučíme se, jak rozpoznat psychickou rovnováhu druhého člověka a jak s ní pracovat vzhledem k jedinečnému nastavení každé bytosti. Tento webinář se koná 9. prosince 2022 od 16 - 20 hodin. Cena: 900,- Kč. Jak se přihlásit? Děkuji, že se podíváte níže :-)


Na každý webinář je zapotřebí se přihlásit na můj email: lucie.polakova66@seznam.cz. Poté zašlete příslušnou částku na můj účet: 2200079461/2010 a nezapomeňte prosím uvést své jméno a název tohoto webináře. Až poté jste přihlášeni a já vám zašlu na váš email link k připojení (jako platformu používám ZOOM). Pokud budete mít webinář zaplacen, ale nebudete se ho moc zúčastnit, můžete si napsat o jeho nahrávku. Nahrávku smí pořizovat pouze lektor, nikoliv účastníci.

Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX

Budu se těšit na milá setkání v on-line světě!

Lucie