Rychlý výklad (nahrávka)

Pokud máte jednu, maximálně dvě otázky, na které se chcete zeptat, a stačí vám kratinké nahlédnutí do vašeho životního plánu (horoskopu), můžete využít rychlý výklad. Jak to probíhá?

- Pošlete mi na WhatsApp nebo email svou otázku. Moje tel. číslo je 776 791 938

- Připojíte své datum, hodinu a místo narození (přesnou hodinu narození zjistíte na matrice v místě, kde jste se narodili). Pokud se otázka týká vztahu, pak potřebuji i datum narození druhé osoby (hodina narození není podmínkou). U vztahových otázek však počítejte s tím, že za vás nemohu dělat žádná rozhodnutí, pouze nastíním, v čem si s danou osobou rozumíte, zdali je vaším osudovým partnerem a jak se bude váš vztah vyvíjet. Zdali do něj půjdete či nikoliv, je na vás.

- Můžete se ptát na tyto oblasti: životní úkol, zdraví, partnerství, pracovní oblast, v čem můžete vyniknout a kterým oblastem se naopak vyhnout. Své otázky můžete směřovat i na zatížení rodových linií, příp. na vaši minulost (zde nahlížím do védské astrologie)

- Zaplatíte 500,- Kč na můj účet: 2200079461/2010 a do poznámky prosím připojte své jméno. Na anonymní dotazy nebudu odpovídat. Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX

Odpověď vám zašlu formou nahrávky (na WhatsApp nebo Messenger) do týdne od zaplacení. Délka nahrávky je různá, podle druhu otázky.

A na co se můžete ptát? V podstatě na všechno, jen počítejte s tím, že v citlivých otázkách vám mohu nabídnout osobní konzultaci. Jsem psychoterapeutka a některé potíže nemají rychlé řešení. 

Lucie Ioannah