Láska v horoskopu

V létě se bude konat jednodenní intenzivní kurz zaměřený na lásku a osudové vztahy v horoskopu. Láska je nejsilnější energií v celém Vesmíru a není člověka, který by po ní netoužil. Je zdrojem našeho štěstí a pro lásku jsme ochotni odejít z domova, cestovat přes půl planety nebo se i rozvést. Potřebujeme vnímat tento cit a neustále budeme hledat osobu, s níž bychom ho mohli prožívat. Láska však nemusí být vždy oboustranná a dokonce máme více "jazyků" lásky, takže není jednoduché najít toho správného partnera či partnerku, kteří to mají stejně jako my. Během kurzu se zaměříme na to, jak se ve vašem horoskopu pozná, jakým způsobem lásku prožíváte a je-li vám souzena. A co se dozvíte dále?

  • Jaký je váš způsob, kterým navazujete vztahy (Venuše, Mars a Slunce ve vašem horoskopu)
  • Dokážete být věrní a jak se věrnost pozná ve vašem horoskopu
  • Jak se pozná skutečná a platonická láska
  • Karmické a osudové vztahy
  • Partnerský horoskop (synastrie a kompozit)

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří se touží zdokonalit především v partnerském horoskopu. Výhodou je, pokud si přinesete vlastní vytištěný radix (snadno si ho sestavíte např. zde: https://osobni-horoskop.najdise.cz/) nebo i notebook, na kterém můžete pracovat. Výuka bude uzpůsobena skupině, která se sejde.

Kdy: pátek 19. července 2024 (9 - 18 hodin)

Kde: Svobodný prostor ke sdílení ARche (Ke Skalce 37, Jihlava, podkroví - zvonek ARche). Část výuky může probíhat i venku na levandulovém dvorečku nebo na nedalekém meditačním kopci, vezměte si proto polštářek na sezení a pohodlné oblečení.

Cena: 2000,- Kč (v ceně je káva, čaj zdarma, stejně tak občerstvení, nikoliv oběd). Je možné pořizovat si nahrávky. Na oběd si můžete objednat pizzu, kterou vám přivezou (nutno dopoledne). 

Jak se přihlásit? Nejprve prosím pošlete svou přihlášku na můj email:  lucie.polakova66@seznam.cz a poté zaplatíte zálohu 1000,- Kč na účet: 2200079461/2010 (do poznámky prosím napište své jméno a název tohoto kurzu). Poté jste přihlášeni a uvidíme se v létě v Jihlavě!