Astromedicína

                           Tělo a energetické dráhy z pohledu tradiční astrologie...

Komplexní webinář o zdraví v našem horoskopu narození, který je určen pro všechny, kteří mohou tyto znalosti uplatnit pro sebe, pro svou rodinu nebo i klienty. Astromedicína je součástí západní i východní (čínské a indické) astrologie a je stará tisíce let. Umí rozpoznat v horoskopu narození nejen slabá psychosomatická místa, dědičné choroby, sklony k nemocem, ale i energetická dráhy a konkrétní orgány. Vše se naučíte během tohoto webináře, který je rozdělen na dvě části, abyste mohli všechny informace lépe vstřebat a rovnou se je učit.

Kdy: první část: pátek 3. prosince od 16 - 20 hodin a druhá část v neděli 5. prosince od 9 - 13 hodin (webinář je rozdělen do dvou dnů)

Cena za celkem 8 hodin přednášek je 1200,- Kč. V ceně jsou skripta, která vám pošlu po absolvování webináře. Opět nebudou chybět konkrétní ukázky a vy můžete aktivně vstupovat do diskuze! Na webinář jste přihlášeni po zaplacení kurzovného na můj účet: 2200079461/2010. Nezapomeňte prosím uvést své jméno a název webináře. Až poté jste přihlášeni a já vám zašlu na váš email link k připojení. Pokud budete mít webinář zaplacen, ale nebudete se ho moc zúčastnit, můžete si napsat o jeho nahrávku. Nahrávku smí pořizovat pouze lektor, nikoliv účastníci.

Pro zahraniční platby využijte prosím IBAN: CZ7220100000002200079461 a kód banky:

BIC kód/SWIFT:

FIOBCZPPXXX

Budu se těšit na milá setkání v on-line světě!

Lucie